Wanika - Producent Sprzętu Strzałowego

strefa klienta

Wykonywanie transportu
materiałów niebezpiecznych

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie transportu materiałów niebezpiecznych ADR (fr. L'Accord europeen relatif au transport international des marchandises Dangereuses par Route). Przewóz tego rodzaju ładunków jest procesem wymagającym specjalistycznej wiedzy, odpowiednio przystosowanych samochodów oraz wyszkolonej kadry z uprawnieniami.

Przewóz materiałów

Przewozy wykonywane są zgodnie z obowiązującymi zasadami i normami z zakresu bezpieczeństwa, co daje gwarancję maksymalnego ograniczenia ryzyka wynikającego z transportu materiałów niebezpiecznych.

Obecnie do dyspozycji naszych klientów mamy cztery dwukomorowe samochody typu EXII, przystosowane do ednoczesnego przewozu zapalników elektrycznych i materiału wybuchowego. Wszystkie nasze samochody wyposażone są w telefony komórkowe, elektroniczny system GPS oraz system antynapadowy obsługiwany przez wyspecjalizowaną jednostkę ochroniarską. Takie rozwiązanie daje możliwość bezpiecznej, efektywnej i szybkiej realizacji każdego zlecenia, a dzięki stałemu kontaktowi z naszymi pracownikami mogą być Państwo spokojni o przekazany nam towar.

Naszym głównym atutem jest wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników posiadająca odpowiednie do tego uprawnienia ADR, która dzięki zdobytemu doświadczeniu jest w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze zadania transportowe. Dodatkowo zaangażowanie w wykonywaną pracę sprawia, iż celem naszych pracowników jest jak najefektywniejsze zorganizowanie transportu oraz jego nadzór, tak aby jego końcowy rezultat w całości satysfakcjonował naszych klientów, a nasza firma stała się niezawodnym partnerem w dalszej współpracy.

Ponadto wieloletnia praktyka prowadzonej działalności, ciągły jej rozwój oraz zapewnienie profesjonalnej i terminowej realizacji każdego powierzonego zlecenia sprawiła, iż świadczone przez naszą firmę usługi są na wysokim poziomie.

Transport materiałów wybuchowych odbywa się nowoczesnymi samochodami o ładowności do 1,5 t.

Każdy z samochodów jednocześnie może przewozić następujące klasy materiałów wybuchowych:

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą
z nami, prosimy o skorzystanie z formularza
kontaktowego.

formularz kontaktowy 
Szybki kontakt

32 229 12 83

Pobierz katalog
produktów